SAĞLIKLI UYKU ALIKANLIKLARI KAZANMA YOLUNDA BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Tüm danışmanlıklarımız uzaktan (online) olarak yapılmaktadır ve dünyanın her yerinden bize ulaşılabilir.

Çalışma saatlerimiz: Pazar günü hariç 10:00 – 18:00 arasındadır.

Ücretsiz öngörüşmemiz sonrası size en uygun danışmanlık paketimizin özelliklerine göre randevularımızı oluşturuyoruz.  Başlangıç ve Kapsamlı Uyku paketlerimizde, Aile Bilgi Formunu doldurmanızdan 2 gün içerisinden ayrıntılı Uyku Planınızı Hazırlamış olacağız ve beraberce üzerinde konuşup hazır olduğunuzda başlayacağız.

Sizden her sabah 24 saatlik uyku günlüğünüzü mail ile göndermenizi isteyeceğiz ve ardından (Pazar günleri hariç) randevu saatinizde takip görüşmemizi yaparak değerlendirme ve planlamamızı yapıyor olacağız.

Diğer paketlerimizde belirtilen görüşmeler ise özelliğine göre telefonda/ Zoom / Whatsapp görüntülü görüşme şeklinde olabilmektedir.  Detaylar için Danışmanlık Paketlerimizi ayrıntılı inceleyiniz.

Başlamadan önce hekiminizden tıbbi açıdan engel olmadığını teyit etmenizi ve ayrıca yasal uyarı, gizlilik, iptal ve iade politikalarımızı ayrıntılı incelemenizi öneririz.

Seçilen Program sonunda bebeğinizin yaşına uygun olarak hedeflediğimiz düzeni kurduğumuzda bebeğinizi Sweet Dreams Uyku Danışmanlığı’ndan mezun ediyoruz.

Ücret ve İade Politikası

Aileler, danışmanlık programına karar verdikten sonra ücreti ilgili banka hesap numaralarına yapar. Ücret ödemesi gerçekleştirildikten sonra danışmanlık hizmeti başlamış sayılır.

Aileler, anlaşmaya varılan ve ücreti ödenen danışmanlık hizmetini uyku planı gönderilmeden önce kendi istekleri ile sonlandırma kararı alır ise ücret iadesi yapılır. Plan aileye gönderildikten sonra danışmanlık hizmetinden herhangi bir nedenden dolayı vazgeçildiği taktirde ücret iadesi yapılmaz.

Sağlık problemi nedeniyle satın alınan ancak kesintiye uğrayan uyku eğitimi programı sağlık sorunu ortadan kalkana kadar ertelenebilir. Ailelerin bu hakkı saklı tutulur. Böyle bir durumda ücret iadesi yapılmaz.

Danışman, verdiği hizmette faydalı olamayacağı kanaatine varır ise danışmanlık hizmetini sonlandırma iradesine sahiptir. Bu durumda danışmanlık hizmeti için verilen süre göz önünde bulundurularak danışana bakiye ücret iadesi yapılır.