Tüm danışmanlıklarımız uzaktan (online) olarak yapılmaktadır ve dünyanın her yerinden bize ulaşılabilir.

Çalışma saatlerimiz: Pazar günü hariç 10:00 – 18:00 arasındadır.

Ücretsiz öngörüşmemiz sonrası size en uygun danışmanlık paketimizin özelliklerine göre randevularımızı oluşturuyoruz.  Başlangıç ve Kapsamlı Uyku paketlerimizde, Aile Bilgi Formunu doldurmanızdan 2 gün içerisinden ayrıntılı Uyku Planınızı hazırlamış olacağım ve beraberce üzerinde konuşup hazır olduğunuzda başlayacağız. Özellikle büyük değişiklikler, taşınma, doğum, tatil gibi zamanların arifesinde başlamamanızı ve ilk günlerde ev içi düzeninizi devam ettirmenizi öneririz.

Sizden her sabah 24 saatlik uyku günlüğünüzü mail ile göndermenizi isteyeceğiz ve ardından (Pazar günleri hariç) randevu saatinizde takip görüşmemizi yaparak değerlendirme ve planlamamızı yapıyor olacağız. Diğer paketlerimizde belirtilen görüşmeler ise özelliğine göre telefonda/ Zoom / Whatsapp görüntülü görüşme şeklinde olabilmektedir.  Detaylar için Danışmanlık Paketlerimizi ayrıntılı inceleyiniz.

Başlamadan önce hekiminizden tıbbi açıdan engel olmadığını teyit etmenizi ve ayrıca yasal uyarı, gizlilik, iptal ve iade politikalarımızı ayrıntılı incelemenizi öneririz.