Başlangıç Uyku Danışmanlığı Paketi

0-5 ay bebeklerin uyku ihtiyaçlarını anlamak ve sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmak için hazırladığımız paketimiz. Danışmanlık sürecimiz, ücretsiz öngörüşmemiz sonrası doldurduğunuz bilgi formu ışığında hazırladığım Uyku Planını tarafınıza gönderimi ile başlıyor. Plandaki detaylara göre ortalama 21 günlük bir süreçte bebeğinize sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmak için gerekli adımları benim rehberliğimde atıyorsunuz. Danışmanlık sürecimizde uyku planına başladıktan sonra hergün telefonda takip görüşmesi yapıyor olacağız. Hedeflerimize ulaştığımız noktada sürecimiz tamamlanmış olacak.

Kapsamlı Uyku Danışmanlığı Paketi

              6 aydan 3 yaşa kadar olan bebeklerin uyku ihtiyaçlarını anlamak ve sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmak için hazırladığımız paketimiz. Danışmanlık sürecimiz, ücretsiz öngörüşmemiz sonrası doldurduğunuz bilgi formu ışığında hazırladığım Uyku Planını tarafınıza göndermemle başlıyor. Plandaki detaylara göre ortalama 21 günlük bir süreçte bebeğinize sağlıklı uyku alışkanlıkları kazandırmak için gerekli adımları benim rehberliğimde atıyorsunuz. Danışmanlık sürecimizde uyku planına başladıktan sonra hergün telefonda takip görüşmesi yapıyor olacağız. Hedeflerimize ulaştığımız noktada sürecimiz tamamlanmış olacak.

Soru- Cevap Uyku Danışmanlığı Paketi

           0-3 yaş arası karşılaştığınız uyku problemleri ile ilgili sorularınızı 40 dakikalık görüşmemizde yanıtlıyorum. Gece sık uyanmalar, kısa gündüz uykuları, sabaha karşı erken uyanmalar, emerek uyuma/emzik/biberon bırakma, gece terörü gibi uyku ile ilgili konularda yaşadığınız sorunları tespit etmek ve çözümleri konusunda destek olmayı amaçlamaktadır.

Takip Uyku Danışmanlığı Paketi

           Daha önce tarafımızdan sağlık uyku alışkanlıkları kazandırılmış ancak sağlık, seyahat, kardeş gibi değişimlerden dolayı uykularında bozulmalar olmuş bebeklere takip hizmeti veriyoruz. 3 telefon görüşmesi içeren bu paketimiz daha önce kurulmuş olan düzeni yeniden sağlamaya yöneliktir.

Ebeveyn Danışmanlığı Paketi

           0-3 yaş döneminde çocuğunuzla yaşayabileceğiniz davranış sorunlarınıza yönelik 50 dakikalık danışmanlık görüşmesidir. İsteğe göre telefonda veya görüntülü bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uyku problemleri, pozitif disiplin, 2 yaş sendromu ve regülasyon, öfke krizleri ve sınır belirleme gibi birçok konuda ebeveynlere destek olmayı amaçlamaktadır.